Projekty 2008

Fotky z pečení si můžete prohlédnout ve Fotogalerii

Pečení 6. prosince 2008

fotka z UnicefV prosincovém pečení jsme vybírali na dlouhodobý program UNICEF Dobrý start do života UNICEF na celém světě rozvíjí osvědčené a účinné programy pro děti raného věku, které významně zvyšují jejich šanci přežít a stát se vším, čím mohou být. Částka 1 350 Kč postačí pro pokrytí základních potřeb novorozeného dítěte, včetně bezpečného porodu, očkování, pitné vody a registrace při narození.
Nasbírali jsme 17.463,- Kč. Přidáme-li tuto krásnou částku k předchozím dvěma, nasbírali jsme tak 42.077,- Kč. Děkujeme!
 

Pečení 1. listopadu 2008

plakát sdružení AngelmanSnažili jsme se získat finanční podporu pro děti s Angelmanovým syndromem v České republice - jedná se o genetické neurologické postižení, které je svým obrazem podobné dětské mozkové obrně a protože se diagnostikuje teprve od roku 1997, v ČR je takto postiženo jen cca 30 dětí...
Nasbírali jsme 14.741,- Kc, které budeme moci přidat k pražskému výdělku (tam se také "peklo" první listopadovou sobotu) 21.031,- Kč. S říjnovým pečením jsme v Brně nasbírali 24.614,- Kč. Děkujeme!
» leták ke stažení
» Více o nemoci
» www.angelman.unas.cz
 

Pečení 4. října 2008

fotka z pečení ve ŠpalíčkuPrvní pečení pro děti v Brně proběhlo 4. října ve Velkém Špalíčku.
Prodejem pekařských výrobků jsme vybírali na sirotky, kteří v důsledku viru HIV přišli o své rodiče. Peníze šly na jeden z dlouhodobých projektů UNICEF, který se věnuje sirotkům v Africe.
Nasbírali jsme neuvěřitelných 9.873,- Kč. Děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit!